(Македонски) ВРАБОТУВАМЕ

Žao nam je, ne postoji prijevod na raspolaganju za ovaj proizvod još Македонски i Američki Engleski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Ако ги исполнувате следните критериуми :

– одлично познавање на англискиот јазик,

– одлични комуникациски вештини,

– љубов и желба за работа со деца,

– завршено соодветно високо образование (ќе биде сметано како предност)

Вашата апликација и CV пратете ги на :

E-mail : info@lcf.mk